MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6684125
nr 668 4125
Byrå
1800-tal, längd: 96, djup: 54, höjd: 90
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2010
kl 19:44:12
800 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
850 kr
950 kr